Saame rõõmuga teatada, et pakume kõigile huvilistele individuaalseid lisatreeninguid.

Need on mõeldud kõigile mängijatele, kes tahaksid oma võimeid arendada eraldi lisaks meeskonnatreeningutele. Lisaks füüsilise keha ja tehnika arendamisele on võimalik broneerida aega füsioterapeudi juurde, kus aitame mängijatel vigastusest taastuda.

Tehnikatreeningud

Tehnikapagasit aitab täiendada Metropoli treener Rene Merilo, kes on jalgpallihariduse saanud muuhulgas Kohtla-Järvel, Venemaal, Paide Linnameeskonnas kui ka Eesti noortefkoondiste U15-U19  ridades.
Üldfüüsilise ettevalmistuse ja tehnikatreeningute kestus on kuni 60 minutit ning korra hind FC Metropoli mängijale on 25€.

Broneeri aeg:
Rene Merilo

info@jkmetropol.eu

Füsioteraapia

Füsioterapeudina võtab Teid vastu Raiko Karpov, ta on praktiseerunud füsioteraapiat viis aastat, igapäevaselt töötab professionaalsete jalgpalluritega jalgpalliklubis ning on ka Eesti noortekoondise füsiotherapeut rahvusvahelisel tasemel (U18)


Broneeri aeg:
Raiko Karpov

rake.karpov@gmail.com

Üldfüüsiline ettevalmistus

Üldfüüsilisele ettevamistusele aitab kaasa Fjodor Dunik, kes on personaaltreener aastast 2005 aastast ja ühtlasi füüsilise ettevalmistuse treener Jalgpalliklubi Metropol U10-U13 juures aastast 2021.

Broneeri aeg:
Fjodor Dunik
fjodordunik@yahhoo.com

Palume aja soovitava teenuse juurde broneerida otse pakkujalt.

Soov lisatreeningutel osalemiseks peab olema mängijapoolne ning koostöös treeneriga on võimalik välja selgitada see, millises kategoorias mängija arenemist enim vajab. 

Treeningute eest tasumine toimub arve alusel, mille saadame Sportlyzeri süsteemi kaudu peale treeningul osalemist.